arama

Çıplak fotoğraflarının bulunduğu telefonu satıyor! Rekor fiyat!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Teknoloji dünyasında değişim hiç durmadan devam ediyor. Aldığınız bir akıllı telefon, 6 ay sonra bir üst modeli çıktığında artık eskimiş oluyor. Taylandlı bir toplumsal medya fenomeni de bu yeni modellerden birisini satın almak istedi fakat fiyatları biraz yüksek bulunca aklına eski telefonunu satışa çıkarmak geldi. Lakin bu telefonu başkalarından ayıran bir özelliği var. Buna nazaran aygıt, içerisinde eski kullanıcısının fotoğraf ve görüntüleriyle bir arada satılacak!

Çıplak fotoğraflarının bulunduğu telefonu satıyor! Rekor fiyat!

Dediğimiz üzere bu telefon, sıradan telefonlardan değil. Çünkü aygıtın içerisinde, fenomenin 30 bine yakın fotoğrafı ve 4 bine yakın videosu yer alıyor. Üstelik bu fotoğraf ve görüntülerin içerisinde birçok müstehcen içeriğin yer aldığını da belirtmiş olalım. İşte Taylandlı toplumsal medya kullanıcısının hayranları, bu bilgiyi alır almaz aygıta ağır ilgi gösterdi.

Hatta bir hayranı, telefonu satın almak için Kanokyada Jitampom’a 9 bin 500 sterlinlik (yaklaşık 198 bin TL) bir teklifte bulundu. Fakat hoş model tekliflerin ağırlaştığını mazeret ederek şimdilik bu teklifi bekletme kararı aldı. 3.000’den fazla kişinin Facebook üzerinden kendisine ulaştığını ve telefonun fiyatını sorduğunu aktaran Jitampom, hala teklifleri kıymetlendirme etabında olduğunu söz etti.

etiketlerETİKETLER