arama

Kripto uzmanı: Bitcoin tekrar yükselmesi için 19.000 doları geri almalı!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Bitcoin’in ( BTC ) fiyatı, 2022’de kıymetli bir aşağı istikametli baskıyla karşı karşıya kaldı ve amiral gemisi dijital varlık artık 19.000 dolar düzeyini korumak için uğraş ediyor.

Kripto uzmanı: Bitcoin tekrar yükselmesi için 19.000 doları geri almalı!

Kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, Ayı piyasasının ortasında 22 Eylül’de paylaşmış olduğu bir tweet’te “Bitcoin’in yükselişe geçmesi için 19 bin doları geri alması gerekiyor” dedi.

Bitcoin fiyat tablosu. Kaynak: Michael van de Poppe

Başka bir yerde, önde gelen kripto uzmanı Ali Martinez , Bitcoin’in 16.500 dolara bir düzeltmeden kaçınmak için 18.000 doların üzerinde olması gerektiğini vurgulayan kıymetli dayanak düzeylerine de dikkat çekti.

Martinez ekledi:

“TD Sequential, günlük grafikte BTC’nin 20.000 dolara yükselmesine yardımcı olabilecek bir satın alma sinyali sunuyor.”

Bitcoin TD sıralı. Kaynak: Ali Martinez

Bitcoin fiyat analizi

Geçen hafta, Bitcoin 18.500 dolarlık kritik takviye düzeyini kırmaya çalıştı, fakat boğalar fiyatı 19.300 doların üzerine çıkarmak için gerekli gücü toplayamadı ve yatırımcılar kaygıdan daha inançlı seçenekler arıyorlar.

Ayılar başarılı bir formda fiyatı bu düzeye düşürürse, bu noktada kapanabilir. Varlık, kanalın orta çizgi dayanağını kırarsa, pahası 16.000 dolara düşebilir ve daha sonra 14.000 dolara kadar düşebilir.

Bununla birlikte, bugün (22 Eylül) daha sonra yapılması planlanan FOMC toplantısı, Federal Rezerv’den gelen haberlerin olumlu olması şartıyla, fiyatı üste yanlışsız artırabilir.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

etiketlerETİKETLER