arama

XRP bir haftada %20 kazandı! Devamı gelir mi?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

21 Eylül’de XRP gücünü korudu ve şu anda kıymetli pürüzlerle karşı karşıya olan Bitcoin ( BTC ) ve altcoinlerin birçoklarının bilakis 0,40 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde bir destek kurdu.

XRP bir haftada %20 kazandı! Devamı gelir mi?

XRP fiyatı artık kazanımlarını konsolide ediyor ve 0,425 dolar düzeyine hakikat yeni bir yükseliş olabilir. CoinMarketCap bilgilerine nazaran dijital varlık, son 24 saatte %6,9 artışla 0.404 $’dan süreç görerek kripto para piyasasındaki birinci 100 kripto paraya liderlik ediyor.

XRP, kripto piyasası karlarına öncülük ediyor. Kaynak: CoinMarketCap

Dahası, XRP’nin fiyatı geçen hafta %19.6 arttı; Kesimdeki ayı piyasası hassaslığına karşın, token tıpkı vakitte evvelki yedi gündeki en büyük 100 kripto para ünitesinden piyasa yararlarına da öncülük ediyor ve o sırada piyasa kıymetine 3,3 milyar doları aştı ve 14 Eylül’deki 16,7 milyar dolardan Eylül’de 20,03 milyar dolara yükseldi.

XRP 7 günlük piyasa kıymeti yararları. Kaynak: CoinMarketCap

XRP yükseliş momentumu

XRP fiyat tahliline nazaran, tokenin fiyatı son düşüşten toparlandı ve şu anda yükseliş eğilimi ile süreç görüyor. Boğalar 0,4215 dolar civarındaki direnci kırmaya çalışıyor ve başarılı olurlarsa XRP yakın gelecekte potansiyel olarak 0,48 doları hedefleyebilir.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

etiketlerETİKETLER