arama

eFootball 2023 oyununa genel bakış ve inceleme!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Gelişen teknolojiyle birlikte oyuncular artık yalnızca konsollarda değil taşınabilir aygıtlarda ve PC platformunda da bu oyunları oynama bahtına sahip bulunuyor. FIFA & eFootball serileri kullanılarak birçok kurum, kuruluş ve hatta üniversitelerde turnuvalar düzenlenirken bu oyunların hayran kitlesinin de yıllar geçtikçe daha fazla arttığı söylenebilir.

PES ile ilgili detaylara geldiğimizde 2021 yılına kadar Pro Evolution Soccer olarak isimlendirilen oyun, bu devirden itibaren eFootball olarak isim değişikliğine gitti. Dünyanın en büyük liglerinde yer alan grupların transferlerle birlikte giden – gelen oyuncular sonrasında şimdiki takımların yer aldığı eFootball serilerinin geçtiğimiz Ağustos ayı sonuna hakikat eFootball 2023 sürümü karşımıza çıktı. Yeni dönemde Inter ve Milan üzere kadroların lisans sıkıntıları giderilerek bu grupların da oyun içeriğinde yer alması sağlandı.

eFootball 2023 Oyununa Genel Bakış

eFootball 2023 oyunu bir dönem güncellemesi olarak yayınlandı. Yeni dönemde oyuncuların pas ve çalım yeteneklerinin arttırıldığı, tribün efektinin daha ön plana çıkarıldığı ve bununla birlikte oyun grafiklerinin harikaya yakın hale getirildiği belirtildi. eFootball 2023 oyununu oynayan oyun severlerin kadro seçimleriyle birlikte bu grupların hangi taktiklerle alanda yer alacağı artık daha kıymetli hale geldi. Hakikat taktikle birlikte güzel bir kadronun birleşmesi ile eFootball 2023 serisinde maçı bahta bırakmamak gerekiyor. Hangi kadrosu seçmeniz gerektiğini bilmiyorsanız eFootball 2023 en güzel kadro incelemesi size rehberlik edebilir. Haaland’lı Manchester City kadrosunu mı yoksa Messi, Mbappe ve Neymar üzere üç yıldız oyuncuya birden sahip olan PSG’yi mi? Detaylı tahlillerle tüm kadrolar hakkında gerekli taktiksel ve genel güç ortalamasını pahalandıran bu raporun uzun incelemeler sonrasında Yorumla.Net takımı tarafından kaleme alındığını hatırlatalım.

PES & FIFA hangisi? karmaşasından biraz uzak kalmak istiyorsanız elbette en düzgün seçenek kendi tecrübeniz olacaktır. PES serilerinin daha gerçekçi bir oyun anlayışı ve görsel grafiği olduğu bilinirken bilhassa son serilerde pas ve topsuz oyuncuların topun olduğu alanla bağlantısız hareketlerinde can sıkıcı durumlar gözleniyor. Yorumla.Net platformu bu iki oyun hakkında uzun müddettir ayrıntılı tahliller yaparken oyun severlerin bu oyunları oynarken faydalanacağı her türlü bilgiyi de rehber olarak okuyucusuna sunuyor. FIFA serileri ise arcade usulünde ve oynaması PES’e nazaran epey kolaydır. Bu kolaylık oyunun satış sayılarını da etkiliyor üzere görünse de gerçek bir futbol hayranı iseniz PES & eFootball serilerinden en az birisini muhakkak denemelisiniz.